Heather Graham

Heather Graham Foto: Super.cz/Instagram Heather Graham

Známá herečka si po padesátce užívá bikiny: Za tohle tělo vděčí józe

Vždycky patřila mezi herečky, co se pyšnily skvělými křivkami, které se nestydí odhalit v celé kráse ani ve filmech. A čemu za to dvaapadesátiletá Heather Graham vděčí? Jejím tajemstvím na cestě ke štíhlé tajli je především jóga, kterou provozuje se svou neméně půvabnou kamarádkou, spisovatelkou Liz Plank (35).

Právě s ní hvězda filmů Austin Powers nebo Pařba ve Vegas odletěla na dovolenou do Turks a Caicos v Karibiku, kde se navzájem fotily na pláži a posléze si spolu daly pěkně do těla u jógy.

Sexy hvězda (51) Pařby ve Vegas se předvedla v bikinách: Z fleku by mohla na přehlídková mola

Heather také k sérii fotek a videa připsala: „Věci, které miluji. Pláž.. Moje kamarádka @feministabulous... jóga...“ Pod uvedeným nickem vystupuje na Instagramu Liz Plank, jež se popisuje jako feministka milující muže.

To je ale rošťanda! Sličná blondýnka z filmu Vřískot se zcela odhalila v lesbické scéně z nového filmu

Kámošky si tak očividně udělaly dámskou jízdu, na ostrovech nabírají novou energii a ještě zdokonalují svá již tak téměř bezchybná těla. Heather se díky pravidelnému cvičení ani po padesátce nemusí bát žádné filmové scény, a to ani odhalené či milostné. Tu si ostatně naposledy střihla i loni ve snímku The Last Son. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků