Natalie Portman jako Jane ve filmu Thor: Láska jako hrom

Natalie Portman jako Jane ve filmu Thor: Láska jako hrom Foto: The Walt Disney Studios/Marvel Studios

Poprvé po ní chtěli, aby kvůli roli přibrala: Takhle nabušená jsem nikdy nebyla, přiznává Natalie Portman. A má pravdu

Natalie Portman (41) si v pokračování oblíbené marvelovky s názvem Thor: Láska jako hrom střihne tentokrát roli superhrdinky. Příprava na natáčení měla velký vliv na její osobní život, a to co se týče soukromí, tak i cvičebního režimu. Herečka totiž musela nabrat a bylo to poprvé, co ji o to filmoví tvůrci požádali.

V roce 2010 kvůli roli v Černé labuti, která jí nakonec vynesla Oscara a další ocenění, už tak štíhlounká herečka slavně hubla. Shodila 9 kilo a v kostýmu baletky jí byla vidět žebra. Někteří se dokonce strachovali o její zdraví. Se svými 160 cm má běžně 53 kg. O 9 kilo méně tedy bylo opravdu na pováženou.

Natalie Portman předvedla figuru v bikinách: Takhle po 12 letech vztahu toká s manželem

„Tehdy po mně chtěli, abych byla co nejhubenější. Teď mě pro změnu požádali, abych co nejvíc nabrala. Byla to skvělá výzva,“ přiznala pro Variety Portman, která i nyní musela dřít ve fitku a přizpůsobit stravu.

Jenomže zatímco před lety hubla, teď pila proteinové drinky a nabírala svaly. V posilovně makala 10 měsíců.

„Nabušenější jsem rozhodně nikdy nebyla. Uvědomila jsem si, jak musí být super chodit po světě s takovými svaly," pochvalovala si.

George z Krále džungle byste dnes nepoznali. Zahraje si 270kilového samotáře

A s rolí superhrdinky to vyhrála i u svých dětí, desetiletého Alepha a pětileté Amalie. „Vlastně jsem jenom chtěla udělat dojem na děti. Byly nadšené, že mohly navštěvovat plac a vidět mě v kostýmu. Málokdy po vás děti chtějí, abyste už vypadli do práce. Většinou to bývá naopak,“ popsala.

Thor: Láska jako hrom vstupuje do českých kin 7. července. Ke zhlédnutí bude také na Disney+. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků