Milan Peroutka

Milan Peroutka Michaela Feuereislová

Kdo je ta drobná blondýnka? Milan Peroutka ukázal svou nejvěrnější fanynku

Zpěvák Milan Peroutka (32) si na svou základnu fanynek rozhodně nemůže stěžovat. Tentokrát si jeho koncert nenechala ujít ani jedna z nejvěrnějších obdivovatelek. Tou je samozřejmě zpěvákova maminka Ivana, která přišla svého syna na vystoupení s kapelou Perutě podpořit.

„Milda je na pódiu jako ryba ve vodě. Rozverně tančí nebo jenom stojí a všechno dá do výrazu, protože komunikuje s publikem, předává energii, vlastně si na nic nehraje, nepředvádí žádnou pózu, a přitom člověka baví se na něj dívat,“ řekla Super.cz Ivana Peroutková. Vedle chvály ale nezapomíná ani na potřebnou kritiku.

„Z jeho písniček mám nejradši pomalejší Stejnou tmou, Druhej břeh a Co když. Zato k některým veselejším kouskům jsem kritická. Ale vsadím se, že repertoár se ještě hodně vyvine,“ dodala spisovatelka, která se věnuje psaní dětských knih.

Krvavá jatka na zahradě Milana Peroutky: Zpěvák přišel o všechny své domácí mazlíčky

„Teď je zrovna období, kdy píšu pro holčičky a starší holky. Nedávno vyšly Dobrodružky, knížka o dvou čtrnáctiletých kamarádkách. V srpnu se chystá další díl o holčičce Valentýnce, kterou ilustruje Ivona Knechtlová, tentokrát s názvem Valentýnka a detektivní kancelář, a v říjnu mi vyjde novinka Isabela a bílé mraky,“ dodala činorodá Milanova maminka před koncertem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků