Mirai Navrátil

Mirai Navrátil Michaela Feuereislová

Zpěvák Mirai Navrátil je už čtyři roky zadaný. Tuhle krásku si hýčká doma

Mirai Navrátil (30) s kapelou na nás vyskakují ze všech stran a není akce, kde by úspěšná česká kapela chyběla. Co se ale vztahů týče, není zpěvák příliš sdílný. Svou krásnou přítelkyni si schovává pro sebe. Pro Super.cz ale jeho milovaná polovička udělala výjimku! Jak se ti dva poznali?

Frontman kapely Mirai s Lucií Borhyovou a Ivou Kubelkovou: A to není jediné překvapení Navrátilovy postele

„Bylo to na firemním večírku. Já jsem ho v té době ani neznala,“ prozradila Míša, která se živí jako event & catering manažerka. Mimo jiné je také skvělou kuchařkou, a i tím si slavného zpěváka získala. „Umím dobře vařit a říká se, že láska prochází žaludkem, že?“ smála se pohledná bruneta.

V prosinci spolu tahle dvojice bude už čtyři roky a spojuje je kromě velké lásky k jídlu také sport, cestování a světe div se - fotbal! „Loni jsme navštívili i Euro v Budapešti, kam jsme přelétali z naší dovolené na Mallorce. Takže jsme si dobrovolně zkrátili dovču kvůli fotbalu,“ překvapila nás Michaela.

Eva Burešová a Jitka Boho odpověděly fanouškům, kteří je kritizují. Všechno je špatně

Zamilovaný pár si život opravdu umí užívat. Jen letos navštívili Paříž, Sicílii a Mallorku. Když zrovna necestují po světě, užívají si túry do hor, společně běhají a také pendlují přes celou republiku do Frýdku-Místku, což je rodné město Miraie Navrátila. Jinak spolu dvojice žije v Praze. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků