Kim Kardashian přestala jíst cukr a nezdravá jídla.

Kim Kardashian přestala jíst cukr a nezdravá jídla. Profimedia.cz

Kim Kardashian po shazování do šatů po Marilyn hubne dál. Podívejte, kolik už má dole a jak teď vypadá

Kim Kardashian (42) se zhlédla ve svém novém štíhlejším těle, a především pak v tom, co jí k němu dopomohlo. Během úterního rozhovoru v pořadu Today Show prozradila, že kompletně změnila svůj životní styl a přestala jíst cukr a nejrůznější pochutiny a nezdravé pokrmy.

Vše odstartovala její touha po opětovném vynesení ikonických zlatých šatů po Marilyn Monroe na letošním ročníku plesu Met Gala, do nichž Kim ke svému velkému překvapení musela shodit bezmála sedm kilogramů během tří týdnů.

Kim Kardashian to za hubnutí do šatů po Marilyn pěkně schytává: Jak se jí povedlo shodit 7 kilo za tři týdny?

Televizní hvězda, která rovněž od té doby zůstala odbarvená na blond, se prý začala cítit mnohem lépe a má daleko víc energie, než mívala dřív. A to je právě důvod, proč u zdravějšího způsobu stravování setrvala.

Shazovat další kilogramy už prý cílem nebylo. Přesto přiznala, že už má dole téměř deset kilogramů, což je s ohledem na její výšku 157 centimetrů opravdu dost.

Snad nepřijde o své pověstné křivky: Stále hubenější Kim Kardashian je v bikinách jako lunt

Její váhový úbytek byl patrný nejen v bílém tričku a úzkých kalhotách Balenciaga, které oblékla na rozhovor, ale především během její nedávné dovolené s přítelem Petem Davidsonem, kde v bikinách působila opravdu drobným dojmem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků