Rita Ora se slunila u bazénu v Madridu.

Rita Ora se slunila u bazénu v Madridu. Profimedia.cz

Její nastávající se ale má: Rita Ora předvedla v bikinách tělo, které je i bez filtrů bez chybičky

Zpěvačka Rita Ora (32) je možná stejně jako svými hity Hot Right Now nebo How We Do Party proslulá provokováním svých fanoušků na sociálních sítích, které s oblibou dráždí fotkami v bikinách. Obvykle přihodí i nějaký ten vylepšující filtr, ale jak je zřejmé z její poslední dovolené ve Španělsku, tahle postava rozhodně žádné ‚vytunění‘ nepotřebuje.

Britská umělkyně s kosovskými kořeny si poslední dny užívá odpočinku v Madridu se svým nastávajícím Taikou Waititim a několika přáteli, mezi nimiž nechybí Vas Morgan, známý z reality show The Only Way Is Essex, nebo americká modelka Maya Henry, o níž se v poslední době hojně mluvilo kvůli rozchodu se zpěvákem Liamem Paynem, s nímž byla zasnoubená. Maya tak po bolestivém rozpadu vztahu zřejmě načerpává novou energii v dobré společnosti. Není pochyb, že tahle kráska v zelených bikinách dlouho sama nezůstane.

Slavná zpěvačka se bude poprvé vdávat: Tohle je její o 15 let starší exotický nastávající

A zatímco před pár dny si Rita užívala opalování u bazénu sama a vypadala nadmíru spokojeně, když se k ní nyní přidal její partner a cosi vykládal s poněkud výraznou gestikulací, netvářila se už tak nadšeně. Zdání ale jistě klame, jelikož zdroj z okolí páru nedávno prozradil, že pár se již brzy chystá vstoupit do manželství, a to během komorního obřadu v zahraničí. Následovat pak bude pořádná party se všemi přáteli v Londýně. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků