Ženy z klanu Presley pěkně pohromadě.

Ženy z klanu Presley pěkně pohromadě. Profimedia.cz

Elvis by se dmul pýchou! Tři generace Presleyových se sešly v Hollywoodu pohromadě. Jedna vypadala lépe než druhá

Rodina Elvise Presleyho (✝42) se v úterý zapsala do historie. Jeho bývalá žena Priscilla (77), zpěvákova jediná dcera Lisa Marie (54) a její dcera Riley (33), stejně jako dvojčata Harper a Finley (13) se sešly bok po boku na slavnostním ceremoniálu Hand and Footprint Ceremony před hollywoodským filmovým palácem TCL Chinese Theatre, aby otiskly do betonu své dlaně.

Všem to nesmírně slušelo a nutno dodat, že Elvis by se rozhodně dmul pýchou, jaké silné ženy má v rodině. Na akci nechyběli ani herec Austin Butler, který Presleyho ztvárňuje v životopisném snímku Elvis, nebo režisér filmu Baz Luhrmann a producent Steve Binder.

V úterý byl uveden také speciální dokument Exclusively Elvis: A Special Edition of 20/20, mapující, jak životopisné drama vznikalo.

Priscilla Presley zapózovala s představitelem Elvise: Co říká na jeho verzi krále rock and rollu? Slovy mnohé překvapila

A zatímco Priscilla pěje na tvůrce a aktéry od začátku chválu, Lisa Marie se k projektu vyjádřila teprve nyní. I ji herecké výkony aktérů dojaly, stejně jako Riley, která prý plakala celých pět minut.

Dcera Elvise Presleyho Lisa Marie má za sebou celkem čtyři neúspěšná manželství. Za zpěváka Dannyho Keougha byla vdaná šest let a měli spolu právě dceru Riley a syna Benjamina, který bohužel před dvěma roky spáchal sebevraždu. Bylo mu teprve 27 let. 20 dní po rozvodu s Keoughem se Presley provdala za Michaela Jacksona, rozvedli se o dva roky později. Její manželství s Nicolasem Cagem trvalo 100 dní, než herec podal žádost o rozvod. Jejím posledním mužem byl pak kytarista Michael Lockwood, s nímž má zmíněná dvojčata. O rozvod s hudebníkem zažádala v roce 2016, ale ten roky vůbec nespolupracoval. Ještě loni se o dcery soudili.

Ohromný smutek. Lisa Marie Presley promluvila o smrti syna. Elvisův vnuk spáchal sebevraždu

Z Elvisovy nejstarší vnučky už je také celkem úspěšná herečka. Po úspěchu ve filmu Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) má na kontě mnoho titulů, naposledy jsme ji mohli vidět v temném thrilleru Ďábel (2020) a letos pracuje na minimálně dvou seriálech.

Snímek Elvis vstupuje do českých kin 23. června. Dokument Exclusively Elvis: A Special Edition of 20/20 uvedla stanice ABC a od 22. června bude ke zhlédnutí na streamovací síti Hulu, u nás pak na Disney+. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků