Lionel i jeho žena mají dokonalá těla.

Lionel i jeho žena mají dokonalá těla. Profimedia.cz

Tohle je k nevíře: Manželka vyrýsovaného fotbalisty Lionela Messiho má po třech dětech tělo bohyně

Být ženou jednoho z nejlepších fotbalistů světa je už samo o sobě pořádný závazek, který si žádá nějak vypadat... Ale to, jakou postavou oplývá modelka Antonella Roccuzzo jako trojnásobná maminka, je až neuvěřitelné.

Čtyřiatřicetiletá manželka Lionela Messiho předvedla své křivky v tyrkysových bikinách během dovolené na Ibize. Zajímavé je, že dvojice pochází ze stejného argentinského města Rosario a zná se už od dětství. Pár tvoří od roku 2008.

Z Messiho už je ženáč: Takhle si hvězdný fotbalista na pláži v Karibiku užíval líbánky se svou životní láskou

Společnost na luxusní jachtě jim dělal další známý manželský pár ve stejném složení – fotbalista + modelka, a to Cesc Fàbregas a Daniella Semaan. Španělský záložník hrající za klub AS Monaco FC si vyhlédl půvabnou libanonskou modelku v roce 2011, kdy se rozváděla se svým prvním manželem, obchodníkem Eliem Taktoukem, s nímž již měla dvě děti.

Fotbalista Messi si nechal ústa své ženy vytetovat těsně nad slabiny. Původně je asi měla vidět jen ona

Další tři potomky (devítiletou dceru Liu, sedmiletou Capri a pětiletého Leonarda) má nyní právě s o čtrnáct let mladším fotbalistou. To znamená, že dáma v růžových bikinách je dokonce maminkou pěti dětí, což by asi při pohledu na její kondici nikdo netipoval... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků