Holki

Holki Foto: se souhlasem Holki

Mají nová ňadra a nebojí se je ukázat: Prsatější kostýmy jsme ještě neměly, shodly se holky z kapely Holki

Postupně všechny tři členky kapely Holki podstoupily plastiku prsou a teď se to v jevištních kostýmech nebojí ukázat. Svá nová ňadra předvádějí v opravdu sexy modelech. Ty navíc Katka Brzobohatá, Nikola Šobichová a Radana Labajová nakoupily doslova za hubičku.

"Prsatější kostýmy jsme ještě neměly. Tady se jasně potvrzuje věta Radaniny babičky: Čím starší ženská, tím kratší zástěra. Ale na pódiu se to blýská hezky," shodly se členky skupiny. "Pořídily jsme si je v nejlevnějším zásilkovém obchodě, nejsou od žádného návrháře. Takže si děláme legraci, že se i tam seženou takové šaty," řekla Super.cz Katka Brzobohatá.

Holki jsou pořád kočky: Radana, Nikola a Katka předvedly dekolty a nožky ve vysokých rozparcích

"Naposledy jsme je vytáhly na Staré pecky Leoše Mareše (47), který se teď v Ostravě nestyděl zmínit, odkud ty šaty máme," doplnila.

Pokud jde o vylepšení ňader, členky kapely podstoupily operaci z různých příčin. "My s Nikolou jsme si nová prsa pořídily z estetických důvodů, Radana je má kvůli zdravotním, protože je nositelkou rizikového genu BRCA2 (tyto zvyšují riziko vzniku nádorových onemocnění, zejména prsu a vaječníků - pozn.)," upřesnila Katka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků