Petr Jákl FTV Prima

Tak tohle chtělo odvahu! Kaskadér Petr Jákl zavzpomínal na to, jakým nečekaným způsobem sbalil svoji ženu

Kaskadér Petr Jákl (48) má se svojí manželkou Romanou dvě dcery, Elise a Sofii. Spolu tvoří už léta šťastné manželství. Teď se Petr veřejně přiznal, jak svoji krásnou ženu sbalil, a jestli byste hádali, že ji uhranul vysokou postavou, svaly nebo byl dokonalý gentleman, jste vedle. Potkali se na Kanárských ostrovech a nechal ji všechno za sebe zaplatit.

„Šli jsme na jednu večeři, ona mě odmítala, to nevím proč. Možná to bylo tím, že jsem si nevzal na tu večeři peněženku a ona to musela za mě celé zaplatit.“ Popsal kaskadér jejich první rande v show 7 pádů Honzy Dědka.

Takhle bude vypadat Jan Žižka: Petr Jákl odtajnil první ukázku z velkofilmu za 450 milionů korun

Nakonec dostal ještě další šanci, ale, světe, div se, sličná blodýnka opět musela placení účtu vyřešit „Já jsem si ale na ty Kanáry zapomněl vzít všechny peníze. Platil to tedy za mě všechno její nejlepší kamarád. Pak jsem se vrátil a pozval jsem ji na večeři a zase jsem tu peněženku zapomněl a dohromady se to stalo třikrát,“ dodal během rozhovoru Petr.

Jáklovy dcery mají zakázané sociální sítě. Existuje ale jedna výjimka, ke které mají přístup přes jeho profil

Svou ženu tedy ohromil zajímavým způsobem. Co, milé dámy? Zaujal by vás muž, kdybyste za něj musely třikrát za sebou zaplatit? Na celý rozhovor se můžete těšit už dnes večer. Zábavná show 7 Pádů Honzy Dědka začíná ve 22:40 na Primě. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků