Originální dietní program

Představujeme revoluční program pro zdravé a trvalé hubnutí založený na nových trendech spalování nadbytečných kalorií. Dietní plán pod názvem SAUNA SLIM se opírá o účinky saunování v kombinaci s doplňky stravy ByMe Nutrition.
Sauna Fat Burner GINGER

Sauna Fat Burner GINGER

Hlavním pilířem hubnoucího programu SAUNA SLIM je přírodní preparát Sauna Fat Burner GINGER, který umožňuje hubnout uměle vyvolanou termogenezí. Působením doplňku stravy v kombinaci s prohřátým organismem při pobytu v sauně. Sauna Fat Burner GINGER je založen na synergickém efektu 4 záhřevných a vzájemně se doplňujících složek. Jedná se o zázvor, kofein, černý pepř a pomerančovník hořký-citrus aurantium.

Koupit
nyní na ByMe.cz
Sauna pH Control

Sauna pH Control

Předpokladem stálé štíhlé linie je udržování zásaditých a kyselinotvorných látek v těle v rovnováze. Strava většiny populace je plná potravin, které ničí zásadité látky. Překyselený organismus brání spalování tuků a způsobuje zavodnění těla. Nápoj pro odkyselení Sauna pH Control společně s pravidelným saunováním umožňuje optimalizaci vnitřního prostředí. Obsahuje optimální poměr 5 zásadotvorných prvků ve formě organických solí.

Koupit
nyní na ByMe.cz
Sauna Liquid Diet

Sauna Liquid Diet

Důležitým pravidlem dietního programu SAUNA SLIM je pitný režim. Zvláště v době saunovací procedury, kdy se vypotí až 1 litr vody. Pokud člověk v průběhu saunování nepije, blahodárné účinky sauny můžou mít obrácený efekt. Nedoporučují se sladké šťávy, džusy a už vůbec ne alkohol. Nápoj Sauna Liquid Diet obsahuje kromě L-Carnitinu, který podporuje hubnutí, extraktu Aloe vera také vitamíny a minerály, které se saunováním z těla ztrácí.

Koupit
nyní na ByMe.cz
Akce 3+1 zdarma Sauna Liquid Diet

Akce 3+1 zdarma Sauna Liquid Diet

Saunová sezóna je v plném proudu. Proč ji nevyužít pro optimální a zdravý způsob hubnutí. ByMe Nutrition má ve svém dietním plánu SAUNA SLIM řadu doplňků stravy, které nyní nabízí v cenové akci. Balíček obsahuje Sauna Fat Burner GINGER, Sauna pH Control a Sauna Vitality Cordyceps, který umožňuje tělo detoxikovat a nastartovat hubnoucí procesy rychleji. K těmto třem produktům obdržíte ZDARMA Sauna Liquid Diet. Ušetříte 899 Kč.

Koupit
nyní na ByMe.cz

Časová osa článků