Charlotte Crosby

Charlotte Crosby Profimedia.cz

Odstartovala Rihanna éru odvážných těhulek? Podívejte, jaký model si oblékla tahle televizní hvězda

Charlotte Crosby, známá především televizním divákům ve Velké Británii, ale díky svému působení na stanici MTV i jinde po světě, si užívá extravagantního oblečení i v požehnaném stavu. Dvaatřicetiletá kráska, která čeká své první dítě s o rok mladším partnerem Jakem Ankersem, se účastnila společenské akce na střeše hotelu Vermont v Newcastlu a zvolila k tomu opravdu kuriózní model.

Plastiky jí změnily obličej: Už i fanoušci britské hvězdičky prosí, aby s napichováním přestala

Charlotte, jež prozradila, že se jim narodí holčička, zavítala i s Jakem na večírek a jako nastávající maminka vypadala trochu jako Chytrá horákyně ve stylu oblečená/neoblečená. Její broskvově oranžový overal na jedno rameno měl pouze jednu nohavici s návlekem na střevíček, a naopak na druhé straně měla sladěnou rukavici. Outfit přitom odhaloval nejen celou nožku, ale i polovinu zadečku.

Tak kdy už to bude? Rihanna je na rozsypání, ale na Den matek provětrala obzvlášť titěrný model

Není vyloučeno, že se Charlotte, známá například z reality show Geordie Shore, Just Tattoo of Us nebo z vlastního pořadu The Charlotte Show, zhlédla ve zpěvačce Rihanně, která především v pokročilejším stadiu těhotenství překvapovala jedním odvážným kouskem za druhým. RiRi je nyní pyšnou maminkou již měsíčního chlapečka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků