Karolína Mališová Super.cz

Díky nemoci si modelka Karolína Mališová uvědomila, jak se má ráda. Teď se rozhodla splnit si sen

Starší a rozumnější. Tak by se krásná Karolína Mališová (25) aktuálně popsala. Loni modelka přiznala, že trpí alopecií, kdy začala ztrácet vlasy i po celých pramenech. Vše špatné je ale k něčemu dobré a charismatická blondýnka prý přestala řešit věci, které nejsou podstatné, a má se raději.

Seznamte se! Česko bude reprezentovat na jedné z největších světových soutěží krásy tahle učitelka na základní škole

„Já teda úplně upřímně musím říct, že ta alopecie mi s tím pomohla. Dříve jsem se cítila dobře na 100 procent a pak to šlo dolů na deset, kdy jsem měla problém to nějak přijmout. Tak jsem se znovu učila mít se ráda a přijmout i to, že kdybych byla bez vlasů, tak by to bylo dobrý, protože by mohlo být daleko hůř, protože jsou horší nemoci. Je to i tím věkem a člověk se posouvá jiným směrem,“ přiznala kráska.

Nejdražší šperky a nejnapěchovanější dekolt: Mališová vynesla diamanty za 8 milionů a vnady se jí draly ze šatů

Toho, že Karolína alespoň teď porazila alopecii, docílila i zdravým životním stylem, dobrým psychickým nastavením a také tím, že se má na co těšit. Splní si totiž velký cestovatelský sen. „Mám v plánu s přítelem dovolenou na Maledivách. Pokud tedy všechno klapne, tak poletíme na Maledivy. Tam se moc těším, protože jsme si to oba tak nějak vysnili a myslím si, že to bude fajn.“ Neskrývala Karolína své nadšení během rozhovoru pro Super.cz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků