Kate a William na pátečních dostizích

Kate a William na pátečních dostizích Profimedia.cz

Tentokrát Kate nešetřila: Podívejte se, v čem vévodkyně dělala parádu na dostizích v Ascotu

Elegantní, a přitom roztomilá. Taková byla vévodkyně Kate (40) na pátečních dostizích v Ascotu, kam dorazila po boku manžela Williama (40). Oblékla puntíkované šaty do půli lýtek, nezbytný klobouk a model vyladila hnědými doplňky.

Vévodkyně s oblibou obléká i kousky z konfekce, to ale nebyl tento případ. Královské dostihy jsou prestižní společenskou událostí a garderoby podléhají přísnému dress codu. Konkrétně šaty Kate z dílny značky Alessandra Rich vyšly na 1970 liber, v přepočtu necelých 57 tisíc korun.

Takhle vysmáté jste královské děti ještě neviděli. Podívejte se na jejich přání tátovi Williamovi

Model jako již mnohokrát odkazoval k zesnulé princezně Dianě, která puntíkovaný kousek oblékla do Ascotu v roce 1988. Náušnice s diamanty a perlami, jimiž se Kate ozdobila, navíc v minulosti patřily právě Dianě.

Královské dostihy patří k nejočekávanější sportovní a společenské události sezóny, na níž se v průběhu pětidenního konání objeví všichni přední členové královské rodiny. Vzhledem k potížím s pohyblivostí však královna Alžběta II. letošní ročník vynechala, přestože jde údajně o její neoblíbenější společenskou událost. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků