Rodina se bojí, aby závislost na lécích a drogách neskončila pro Bobbi stejně tragicky jako pro její matku.

Rodina se bojí, aby závislost na lécích a drogách neskončila pro Bobbi stejně tragicky jako pro její matku. Profimedia.cz

Dceru Whitney Houston Bobbi Kristinu čeká hned po pohřbu maminky drogové léčení

Bobbi Kristina Brown (18) se v sobotu pravděpodobně postavila nejtěžšímu emocionálnímu okamžiku svého života – pohřbu vlastní matky. Poté, co se rodina, přátelé a několik slavných osobností v čele s Kevinem Kostnerem nebo Aliciou Keys rozloučili s Whitney Houston (✝48), čekal Bobbi Kristinu nepříjemný rozhovor s rodinou, která ji chce okamžitě poslat na léčení. Babička Cissy Houston prý nehodlá ztratit i ji.

Bobbi je závislá na lécích stejně jako byla její matka. Podle dosud zveřejněných informací byla příčinou smrti Whitney Houston toxická směs psychofarmak a alkoholu. Ještě předtím jí ale zcela zničily život a kariéru tvrdé drogy. A za čtrnáct dní devatenáctiletá dívka se potýká s různými závislostmi už více než tři roky.

„Rodina si je vědoma, že Whitney byla poslední týdny před svou smrtí zcela mimo a nechce, aby se to samé stalo její dceři,“ píše magazín TMZ s tím, že by Bobbi Kristina měla jít na šedesátidenní odvykací kúru. 

Famous


Časová osa článků