Anastacia během večere v restauraci Pálffy Palác.

Anastacia během večere v restauraci Pálffy Palác.

Anastacia debužírovala ve stejné restauraci jako Madonna. Známe detaily super tajné večeře

20. února 2012 13:27

Americká zpěvačka Anastacia (43) navštívila Prahu již potřetí. Teprve letos dostala hvězda se snadno rozpoznatelným hlasem větší příležitost poznat všechny krásy stověžaté Prahy. Popová diva totiž u nás není jen na skok jako v letech 2005 a 2009, ale s Prahou ji pojí dlouhodobější natáčení reklamního spotu pro známou českou automobilku.

Během uplynulého víkendu vyrazila Anastacia se svými blízkými na památky a závěr dne zakončila polopracovní večeří ve vyhlášené pražské restauraci Pálffy Palác, kde v roce 2007 povečeřela Madonna. V porovnání s organizačně náročnou návštěvou královny popu probíhala večere Anastacie mnohem civilněji. V restauraci mohli být přítomni dokonce ostatní hosté, od kterých jsme následně vypátrali detaily celé návštěvy.

Zpěvačka dorazila do restaurace na Malé Straně mezi prvními v doprovodu několika kamarádek a sestry Shawn. Jakmile byli hosté kompletní, nabídl skupině majitel restaurace Roman Řezníček aperitiv. Popová diva ale jen symbolicky smočila rty a celý večer se zřekla alkoholu s odůvodněním, že se musí šetřit, neboť ji koncem tohoto týdne čeká náročný koncert v Londýně. Popová diva, která zvítězila v boji s rakovinou prsu, také požádala personál, aby jeden z hostů přestal kouřit na vzdáleném baru.

Podařilo se nám také zjistit, že zpěvačka povečeřela restovaného tuňáka obalovaného v sezamovém semínku, servírovaného na salátovém lůžku a popíjela pramenitou vodu.

Během večeře hrál v restauraci barokní kvartet, což Anastaciu prý zcela okouzlilo. Bylo prý vidět, že si celý večer dokonale užila. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků