Anastacia během večere v restauraci Pálffy Palác.

Anastacia během večere v restauraci Pálffy Palác.

Anastacia debužírovala ve stejné restauraci jako Madonna. Známe detaily super tajné večeře

Americká zpěvačka Anastacia (43) navštívila Prahu již potřetí. Teprve letos dostala hvězda se snadno rozpoznatelným hlasem větší příležitost poznat všechny krásy stověžaté Prahy. Popová diva totiž u nás není jen na skok jako v letech 2005 a 2009, ale s Prahou ji pojí dlouhodobější natáčení reklamního spotu pro známou českou automobilku.

Během uplynulého víkendu vyrazila Anastacia se svými blízkými na památky a závěr dne zakončila polopracovní večeří ve vyhlášené pražské restauraci Pálffy Palác, kde v roce 2007 povečeřela Madonna. V porovnání s organizačně náročnou návštěvou královny popu probíhala večere Anastacie mnohem civilněji. V restauraci mohli být přítomni dokonce ostatní hosté, od kterých jsme následně vypátrali detaily celé návštěvy.

Zpěvačka dorazila do restaurace na Malé Straně mezi prvními v doprovodu několika kamarádek a sestry Shawn. Jakmile byli hosté kompletní, nabídl skupině majitel restaurace Roman Řezníček aperitiv. Popová diva ale jen symbolicky smočila rty a celý večer se zřekla alkoholu s odůvodněním, že se musí šetřit, neboť ji koncem tohoto týdne čeká náročný koncert v Londýně. Popová diva, která zvítězila v boji s rakovinou prsu, také požádala personál, aby jeden z hostů přestal kouřit na vzdáleném baru.

Podařilo se nám také zjistit, že zpěvačka povečeřela restovaného tuňáka obalovaného v sezamovém semínku, servírovaného na salátovém lůžku a popíjela pramenitou vodu.

Během večeře hrál v restauraci barokní kvartet, což Anastaciu prý zcela okouzlilo. Bylo prý vidět, že si celý večer dokonale užila. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků