Phoebe Gates se angažuje i v sociálních otázkách.

Phoebe Gates se angažuje i v sociálních otázkách. Profimedia.cz

Líbila se vám dcera Billa Gatese? Tady ji máte v bikinách!

Nedávno jsme vám představili půvaby oplývající mladší dceru miliardáře Billa Gatese, která jej doprovázela na akci TIME 100 Gala v New Yorku. Pokud se vám devatenáctiletá Phoebe Gates líbila, vězte, že tentokrát se předvedla v něčem ještě mnohem víc sexy, než byly její světle růžové šaty z červeného koberce.

Studentka Stanfordské univerzity sdílela ve čtvrtek na Instagramu snímek, na němž pózuje v bílých bikinách. Fotografie má ovšem hlubší záměr než pouze předvést křivky sledujícím, kterých má na svém účtě již 116 tisíc.

Phoebe se angažuje v problematice potratů, která je ve Spojených státech stále ožehavým tématem. Koncem měsíce by totiž mohlo dojít ke zrušení takzvaného případu Roe vs. Wade z roku 1973 Nejvyšším soudem USA. V rámci jeho tehdejšího rozhodnutí došlo ke zlegalizování potratů na americké půdě.

Věděli jste, že má Bill Gates tak nádhernou dceru? Devatenáctiletá Phoebe zářila vedle táty ve třpytivých šatech

„Každý člověk si zaslouží přístup k péči o sexuální a reprodukční zdraví,“ píše například dcera zakladatele Microsoftu ve svém příspěvku, jenž obsahuje například i grafické znázornění států, které by v případě zrušení Roe vs. Wade přistoupily k zákazům potratů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků