Kamila Nývltová Super.cz

Jak bydlí Kamila Nývltová? Podívejte se do zpěvaččina pražského bytu, který prošel rekonstrukcí

Svůj byt v pražských Vysočanech si Kamila Nývltová (33) pořídila takřka před sedmi lety. V době covidové pandemie trávila většinu času doma u rodiny ve Rtyni v Podkrkonoší, poté, co naplno naskočila do práce, je zpěvačka zpět v Praze. Do bytu, který nedávno prošel proměnou, nás pozvala.

„Už to bude na podzim sedm let, co tady bydlím,“ řekla Kamila, která žije v bytě 2+kk s velkou terasou. „Potřebovala jsem po novém roce změnu, vyházela jsem veškerý nábytek, co byl v obýváku a v chodbě a nahradila jsem ho novým," prozradila nám během návštěvy zpěvačka.

V tomhle útulném domě za Prahou žije už 22 let: Markéta Mayerová ukázala domácnost, kterou průběžně obměňuje

„Také jsem vymalovala, protože jsem si vyčoudila byt svíčkou, která vše očernila, takže jsem měla nánosy na oknech, záclonách i na stole a nešlo to umýt,“ svěřila se Kamila, kterou jsme zastihli při balení na evropské turné, na které s americkým uskupení Two Steps From Hell vyrazila.

Do proměny bytu se zpěvačka pustila také kvůli své fence. Ta jí totiž ve chvílích, kdy se nudila, zničila zdi.

Jak bydlí Koudelka z Jáchyme, hoď ho do stroje? Tuhle vilku mu budete závidět!

„Emmička nám dost vylepšila chodbu, prodrápala nám zdi. Vymalovali jsme, vyměnili nábytek, jídelní stůl, skříně a vyházela jsem spoustu věcí, které nepoužívám. Nechala jsem si andělíčky a věci, které jsem dostala za premiéry, zbytek šel pryč,“ řekla nám zpěvačka, která v pražském bytě žije s přítelem Pepou. Jak si to tam zařídili, se podívejte v našem videu a foto galerii. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků