Emma Thompson a Daryl McCormack

Emma Thompson a Daryl McCormack Profimedia.cz

Hvězda (63) Lásky nebeské se v novém filmu svlékla donaha. Sekundoval jí tento fešný zajíček

Herečka Emma Thompson nyní představuje svůj nejnovější snímek s názvem Good Luck to You, Leo Grande. Zahrála si v něm vdovu v důchodu Nancy, která zatouží po milostném dobrodružství. Dopřeje si ho prostřednictvím mužského escortu Lea v podání Daryla McCormacka (29).

Natáčení filmu bylo pro herečku ojedinělé, scénář jí totiž předepisoval i nahé scény, v nichž musela vystoupit ze své komfortní zóny.

Natáčení předcházela příprava, která zahrnovala mimo jiné to, že si hlavní hrdinové spolu s režisérkou Sophie Hyde svlékli svršky a popisovali svá těla. Jaký k nim mají vztah, co na sobě mají rádi, ale i nedostatky, které je trápí.

„Když jsem pak byla nahá na place, všichni byli velmi, opravdu velmi starostliví, ale také velmi zábavní,“ uvedla Thompson s tím, že si jednotliví členové štábu velmi hlídali, kam se dívají, aby si náhodou herečka nemyslela, že si ji prohlížejí.

Nicole Kidman se odvážných sexuálních scén nebojí. Takhle na ně reagoval její manžel, slavný zpěvák

Herečka zároveň vyzvala, aby k sobě lidé přestali být přehnaně kritičtí. „Zastavte to, všichni. Už i osmileté děti vám řeknou, že nesnáší svá stehna,“ varuje Thompson.

Snímek byl zveřejněn v pátek na stanici Hulu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků