April Love Geary a Robin Thicke si užili dovolenou na jachtě.

April Love Geary a Robin Thicke si užili dovolenou na jachtě. Foto: Super.cz/Profimedia

Proslulého proutníka zkrotila tahle sexy kráska. Porodila mu tři děti a on je z ní pořád úplně paf

Takhle nějak asi vypadá tradiční dovolená celebrit. Pronajmout si luxusní jachtu, vzít s sebou pár přátel, tu a tam zakotvit někde na pláži, vykoupat se a zase se nalodit a být mimo dosah turistů. Zpěvák Robin Thicke (45) a jeho okouzlující snoubenka April Love Geary (27) si momentálně vychutnávají několik dní volna na jachtě v Mexiku, kde brázdí pobřeží proslulého letoviska Cabo San Lucas.

Terapie podstupuje s o 17 let mladší snoubenkou i bývalou ženou: Se svou ex jsem nikdy neměl lepší vztah, tvrdí zpěvák

Zpěvák hitu Blurred Lines, v němž se obnažila Emily Ratajkowsi a během noci se z ní stal sexsymbol, se očividně udržuje v kondici, aby za svou o sedmnáct let mladší partnerkou nezaostával. Ta je jako trojnásobná maminka stále velmi sexy a slavného zpěváka nepřestává rajcovat. Když před ním stála v plavkách, chvíli na ni zíral a pak se zvednul a i před zraky přátel ji začal objímat a líbat. Tady zkrátka chemie funguje na sto procent i po osmi společných letech.

Konečně to potvrdila! Modelka, které nadávali, že po dvou dětech přibrala, čeká dalšího potomka

Udržet na uzdě své choutky je ale pro Robina zřejmě někdy nad jeho síly, provalenou nevěrou skončilo například jeho první manželství s o rok starší herečkou Paulou Patton. Tu sbalil ve svých čtrnácti v klubu v Los Angeles, když jí během společného tance zpíval do ucha Jungle Fever od Stevieho Wondera.

Jeho video z ní udělalo hvězdu: Modelka Emily Ratajkowski tvrdí, že ji slavný zpěvák při natáčení osahával

Emily Ratajkowski se rovněž v minulosti rozpovídala o tom, jak jí zpěvák během natáčení klipu, v němž má na sobě pouze miniaturní tanga, osahával bez dovolení nahá prsa. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků