Focení v moři nebralo konce...

Focení v moři nebralo konce... Profimedia.cz

Hvězda (75) Smrtonosné zbraně se rozchází s manželkou: Hercova nová láska má úžasné břicho!

Herec Danny Glover (75), proslulý ze série Smrtonosná zbraň, kde s Melem Gibsonem nezapomenutelně ztvárnili policejní parťáky, se po třinácti letech rozchází s manželkou Eliane Cavalleiro. Herec ovšem neztrácí čas a místo v jeho srdci už zaujala nová dáma, realitní makléřka Regina Murray. S tou byl již Glover spatřen i na dovolené v Itálii.

Nový pár odletěl na ostrov Sardinie a na památku si v moři dělali jednu fotku za druhou. Atraktivní Regina předvedla perfektní křivky v bikinách, přičemž hodné obdivu je především její pevné bříško a útlý pas, který ozdobila řetízkem. Nešlo si nevšimnout ani jejího masivního tetování na podbřišku a piercingu v pupíku.

Vzpomínáte na Gibsonova parťáka ze Smrtonosné zbraně? Dnes je mu 70 a za ženu má o 20 let mladší učitelku

Hercova nová přítelkyně si je svých předností vědoma, a tak když už jejího vyvoleného nebavilo nakrucovat se společně před mobilem ani partnerku fotit ze všech úhlů, pořídila si pro jistotu ještě pár selfíček sama.

Dvojice se společně na Sardinii ukázala již před pár dny na festivalu Filming Italy, kde se Regina předvedla v bílých minišatech s hlubokým výstřihem.

Mel Gibson předvedl své „smrtonosné zbraně“: Legendární herec (66) má pořád svaly jako mladík

Glover měl před manželkou Eliane ještě jednu ženu Asake Bomani, s níž má své jediné dítě - dceru Mandisu (46). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků