Inna Puhajková

Inna Puhajková Foto: Se souhlasem I. Puhajkové

Poprvé vystavila tělo v Řecku a odváží si příšerný zážitek. Tohle Inna Puhajková na malebném ostrově nečekala

Moderátorka Inna Puhajková (37) poprvé v životě vyrazila na dovolenou do Řecka. Vybrala si ostrov Zakynthos, jehož populární pláž Navagio měla, jak sama říká, dlouho na tzv. wish listu. "Bohužel stejně jako další milion lidí, a podle toho to taky vypadalo. Turisticky je to tu natolik zahlcené, až je vám tam nepříjemné být," posteskla si Inna, která byla hodně zklamaná.

Z čeho nejvíc? "Všude jsou troubící lodě, které neustále připlouvají a odplouvají, pokřikují na lidi ve vodě, aby jim uhnuli. Při pohledu na zaplněnou pláž se mi na ni ani nechtělo, a ani jsem na ni nakonec nešla. Pro dobrý pocit proběhlo alespoň rychlé koupání z lodi a rychle pryč. Zklamání z toho zážitku naštěstí přebila ostatní nádherná místa jako kouzelné malebné plážičky, krásné útesy, jeskyně a nádherná azurová voda," svěřila se moderátorka.

Pořád bych jen brečela, ale nelitujte mě. Inna Puhajková, která se narodila na Ukrajině, poprvé promluvila

Inna se pochlubila nejen zážitky, ale také fotkami své krásné postavy, na které tvrdě maká. "Cvičím doma, chodím i běhat," popsala Super.cz svůj recept Puhajková, která je na dovolené se svým partnerem, podnikatelem Jiřím Rákosníkem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků