Václav Upír Krejčí

Václav Upír Krejčí Michaela Feuereislová

Václav Upír Krejčí zpytuje svědomí a omlouvá se rodině: Byl to zkrat. Nikdy jsem se nechtěl zabít a nejel jsem ožralej

V neděli zažil Václav Upír Krejčí perný den. Důvodem bylo dle jeho slov zjištění, že jeho manželka Zuzana, s níž je třicet let, si našla nového partnera. Známého baviče tato skutečnost velmi zasáhla a sesypal se.

Jak v rozhovoru pro Super.cz prozradil, zabít se ale nechtěl: „Byl to zkrat, kdy jsem sedl do auta, vzal jsem flašku a jel jsem pryč. V lese jsem dostal smyk, protože v tom místě je potůček a je to tam navlhlé. Dostal jsem v zatáčce smyk a spadl jsem tam. Jel jsem padesátkou. Nikdy jsem se nechtěl zabít a nejel jsem ožralej. Ožral jsem se až pak. Překvapuje mě, co všechno se píše."

Václav Upír Krejčí po autonehodě přiznal rodinné problémy. Chlast za volant nepatří, vzkazují lidé


Když na místo přijela policie, Václav Upír Krejčí nadýchal 2,7 promile a skončil s lehkým zraněním v nemocnici. Tři dny po nehodě dle jeho vyjádření nemá žádné bolesti a veřejně se omlouvá své rodině.

Nebolí mě nic, mně nic není. Když jsem byl v nemocnici, kde mi udělali špičkový vyšetření, tak mi řekli, že mi nic není. Zpytuji svědomí, jsem nešťastný z toho, co se stalo, a omlouvám se své rodině, svým dcerám Kristiánce a Klárce a ženě. Všem se omlouvám, že to došlo tak daleko. Byla to poslední kapka v poháru a ten přetekl."

Václav Upír Krejčí měl autonehodu: Skončil v nemocnici

S manželkou Zuzanou ale od nedělní nehody stále nemluvil. „V médiích vychází to, co vychází, a myslím, že žena prožívá něco strašného, tak ji nechci ještě více znervózňovat. Zatím to nechávám vyznít, a pak to budeme nějak v klidu řešit, snad. Je mi 66 a znovu už se mi s nějakou jinou začínat nechce. Člověk je už unavený a je tam mezi námi i docela velký majetek, takže uvidíme," dodal zlomený bavič v rozhovoru pro Super.cz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků