Nikol Tretterová Super.cz

Hvězda Love Islandu promluvila o rozchodu: Já jsem to brala vážně, ale Vilda to jen hrál, říká sexy Nikol

Hvězda Love Islandu Nikol Tretterová promluvila o rozchodu s kolegou z reality show Vildou Šírem. S tím skončili v reality show na třetím místě. Bohužel jen pár měsíců po konci se prý Nikol dozvěděla, že ji Vilda podvádí.

"Bylo to nečekané, přišla mi jedna zpráva, tak jsem se rozhodla, že to ukončím. Nebylo to pro mě nic hezkého. Pro mě to byl velký šok," řekla Super.cz Nikol. Od počátku brala vztah vážně, její partner bohužel nikoli.

"Já to myslela vážně, byla jsem zamilovaná. Lidé z Love Islandu to prý tušili, ale nikdo nebyl od té lásky, aby mi řekl, že to Vilda hraje," krčí rameny s tím, že od rozchodu s Vildou v kontaktu není. "Od té doby jsme si nenapsali, neproběhla ani jedna zpráva. Je to definitivní konec," říká rázně.

Láska nebyla hraná a teď se zasnoubili: Kráska z Love Islandu se pochlubila prstenem

Na novou lásku krásná Nikol připravená není. "Já teď nikoho nehledám a dlouho si, myslím, nikoho nenajdu. Chci se zaměřit na sebe. Bylo to velký zklamání," vysvětluje.

Bude pro ni těžké zase mužům věřit? "Vilda to pokazil. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale budu si na ně teď dávat hodně velký pozor," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků