Alice Bendová už si mladičkého milence nastěhovala do nového domu.

Alice Bendová už si mladičkého milence nastěhovala do nového domu. Super.cz

Alice Bendová si už svého kolouška nastěhovala do nového domu

Manželství herečky Alice Bendové (46) a bývalého hokejisty Václava Bendy je už asi opravdu nenávratně v trapu. Jedna z nejhezčích žen českého showbyznysu totiž učinila další nevratný krok, když si do nového domečku ve Zbuzanech u Prahy, kde žije i s dvěma dětmi, nakvartýrovala už i svého šestadvacetiletého milence MIchala Topola. A dokonce mu do práce v autosalónu vozí i svačiny!

Zatímco ještě nedávno Michalovy návštěvy ve svém domku Alice ospravedlňovala tím, že jsou víceméně kolaudační a že se na její nový dům jezdí dívat víc přátel, dnes už je jasné, že lásce s o dvanáct let mladším mužem věří a tak si ho nastěhovala do domu. Večer k ní pravidelně přijíždí a ráno z jejího domu zase jezdí do práce.

„Michal začal s Alicí bydlet, trvá to už několik týdnů,“ prozradil Blesku zdroj z okolí páru. Když pak mladík jednou doma zapomněl svačinu, neváhala Alice sednout do auta a přivézt mu ji přes celou Prahu. Odměnou jí byla série vášnivých polibků a doteků. „Jsme spolu, nepopírám. Víc o Michalovi mluvit nechci, je to moje soukromí,“ uvedla k tomu Bendová s tím, že s tatínkem jejích dvou dětí, dvouleté Aličky a pětiletého Vašíka, má nyní společné už jen dvě věci - rozvod a komunikaci ohledně ratolestí. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků