Drsný konflikt koučů Hlasu ČeskoSlovenska. Video: TV Nova

Mezi Rytmusem a Michalem Davidem to vře. Jsi starý… A ty jsi ještě nic nedokázal

Už během prvního dílu pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska si Rytmus (43) a Michal David (59) vjeli do vlasů (tedy kdyby oba nějaké měli).

Během úvodní fáze „Výběr naslepo“ vybírali koučové Dara Rolins, (47) Michal David, Josef Vojtek (55) a Patrik „Rytmus“ Vrbovský zpěváky do svého týmu na základě poslechu hlasu. Každý chtěl mít ve svém týmu ty nejlepší, a proto se koučové o soutěžící někdy nedůstojně přetahovali.

Nejdrsnější ve vyjednávání byl podle očekávání řezník z Petržalky Patrik „Rytmus“ Vrbovský, když se snažil na svou stranu získat šestnáctiletého zpěváka. „Nevím, jestli víš, kolik David a Vojtek mají roků, ale já jsem z nich nejmladší, tak pojď ke mně,“ popichoval kolegy rapper.

To si nenechal Pepa Vojtek líbit: „Už jsi někdy vyprodal fotbalovej stadion?"

Michal David rovněž odpálkoval rapperův útok. „Když si vybereš správný tým, teda můj, budeš zpívat třicet roků jako já a ne jen tři jako Rytmus. Rytmus má výborný rytmus, ale horší je to s melodií. Ty potřebuješ melodii, takže pokud chceš velké songy a hity, pojď ke mně," oponoval král českých diskoték. Můžeme se jen těšit na to, jak do sebe budou porotci rýpat v neděli v druhém dílu...

Ani tuto neděli jistě nebude o peprné průpovídky koučů nouze. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků