Václav Upír Krejčí

Václav Upír Krejčí Foto: Super.cz/JSDH Senohraby, Michaela Feuereislová

Václav Upír Krejčí po autonehodě přiznal rodinné problémy. Chlast za volant nepatří, vzkazují lidé

Populární bavič Václav Upír Krejčí má za sebou nešťastný víkend. V neděli večer měl dopravní nehodu, policisté našli jeho převrácené auto v potoce nedaleko Mirošovic u Prahy. Vozem měl vjet do potoka v důsledku požití alkoholu. Následně skončil s lehkým zraněním v nemocnici.

Během pondělního večera se pak Václav Upír Krejčí ozval svým fanouškům. Za nešťastnou nehodou stojí podle herce rodinné problémy s manželkou Zuzanou, která společně s jejich dcerou na místě nehody také byla. „Mám zlomené srdce,“ napsal Krejčí na sociální síť.

„Máme s manželkou ohromné neshody. Dosáhlo to až tak daleko, že se nejspíš budeme muset rozvést, což jsem nikdy nechtěl,“ prozradil následně.

Václav Upír Krejčí měl autonehodu: Skončil v nemocnici

Pod zprávou, kterou herec poslal, se okamžitě začaly kupit nejrůznější vzkazy od fanoušků, kteří měli o Václava Upíra Krejčího obavy. „Jste mi sympatický, ale chlast za volant opravdu nepatří. Dobře, že se nikomu nic nestalo,“ stojí v jednom z mnoha komentářů. „Upíre, odnesly to jen plechy, ty žiješ. To je důležitý. Zase bude dobře,“ napsala další z fanynek, která baviče v těžké situaci podpořila. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků