Michal Kindl Super.cz

Ke zpívání ho přivedli Štefan Margita a Hanka Zagorová. Tohoto zpěváka berou jako svého syna

Zpěvák, skladatel a klavírista Michal Kindl zaujal v roce 2018 svým debutovým albem Barvy. Nebýt operního tenora Štefana Margity (65), zřejmě by nadaný mladík nikdy nenašel odvahu k tomu, aby nahrál druhou desku.

„Zpívali jsme spolu duet Kulisy a teď jsme nazpívali duet Déšť, pak vzniklo jeho album Na správné cestě a při této příležitosti mi Štefan řekl: Michale, ty si taky musíš natočit desku,“ svěřil se zpěvák Super.cz.

Jak je na tom Hanka Zagorová po návratu z nemocnice? Manžel jí zajišťuje prvotřídní servis

A tak vydává novou desku s názvem Loutka devátá. Ve videoklipu k písni Holka z města hraje hlavní roli moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (44). „Lucka je taková správná holka z města, co není z Londýna, ale z Prahy. Takže koho jiného si vybrat do klipu než ji," uvedl.

„S Michalem se známe skrz Štefana Margitu, a protože je Štefan v podstatě moje rodina, tak nás seznámil s Michalem. Já jsem jim křtila společné CD a Michal mě pak oslovil, jestli bych si nezahrála v jeho klipu k písničce Holka z města,“ popsala spolupráci Borhyová.

Poznáte na archivních snímcích oblíbenou zpěvačku? Některé fotky jsou staré skoro 70 let

Michal nyní také pracuje na nových písničkách pro Hanku Zagorovou (75). Pokud jí to zdravotní stav dovolí, začnou společně pracovat ve studiu a v průběhu léta je zpěvačka nazpívá. Michal se díky této spolupráci pro slavný pěvecký pár stal skoro synem. „Se Štefanem i Hankou se nám opravdu podařilo vytvořit takový rodinný vztah. My to tak s partnerkou bereme a jsme za to moc rádi," doplnil Kindl pro Super.cz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků