Chloe Sims

Chloe Sims Profimedia.cz

Co na to vůbec říct? Televizní hvězda tvrdí, že v obličeji nemá jedinou plastiku

Chloe Sims (40) trvá na tom, že co se týče její tváře, nikdy nešla pod kudlu, a komentáře, které tvrdí opak, ji iritují. Hvězda britské reality show The Only Way Is Essex (TOWIE) je prý krásná od přírody.

„To, jak vypadám, je darem od boha,“ řekla nyní Daily Mailu s tím, že ani do budoucna zákroky neplánuje.

„Ne, v televizi nám to hodně nabízejí, ale člověk to musí brát s rezervou. Mám velké štěstí, že vypadám, jak vypadám, a lidé automaticky předpokládají, že je to díky plastikám, ale žádnou rekonstrukci tváře jsem nikdy nepodstoupila,“ nechala se slyšet.

Členka slavného klanu prý žádné plastiky nemá: Neuvěříte, co řekla, že stojí za proměnou jejího nosu!

„Jestli se díky tomu lidé cítí lépe, tak ať. Dřív mě to dost rozčilovalo a už nebudu mluvit o svých zákrocích, protože si myslím, že je to tabu a už jsem o tom mluvila dost,“ dodala.

V minulosti Chloe přiznala botox, výplně rtů, dvě zvětšení poprsí a dvě pozvednutí zadku. Nechala si také operativně předělat chrup.

K přirozenému vzhledu má tedy opravdu daleko a svými silikony vyloženě proslula. Její tvář se v průběhu let dost proměnila, jak se můžete ostatně přesvědčit i v naší galerii.

Nos jako Zvonilka a enormní poprsí: Zdravotnice (33) za plastiky utratila víc jak 5,6 milionu a stále nemá dost

Na Chloe se prý konečně usmálo i štěstí v lásce, pochlubila se, že má nového partnera, který ale není veřejně známý a přeje si, aby to tak zůstalo. Ze vztahu z minulosti má televizní hvězda sedmnáctiletou dceru Madison. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků