Veronika Žilková Super.cz

Před 4 lety všeho nechala a odjela za manželem do Izraele: Po rozchodu je Veronika Žilková ráda za svou práci

Jsou to čtyři roky, co se Veronika Žilková (60) rozhodla všeho nechat a odjet za svým manželem do Izraele. S Martinem Stropnickým, který v zemi působí jako velvyslanec, tam byla dva roky, v době koronavirové pandemie se herečka vrátila zpět do Česka, a to především za maminkou, o kterou se chtěla starat.

Po nedávném rozchodu se Stropnickým je Žilková ráda, že je zpět, a naplno se věnuje své práci. Jde z role do role. Má za sebou několik natáčení, mimo jiné i roli v minisérii Jitřní záře, která je o rodině, která chtěla žít mimo systém.

Žilková poprvé od provalení Stropnického vztahu ve společnosti: Herečka váží 46 kilo a nosí oblečení dcery Korduly

To jsem také udělala před čtyřmi lety, kdy jsem vše zahodila a odjela do Izraele. Teď jsem ráda, že jsem se do toho systému vrátila, protože je mi ten systém přirozený,“ řekla Super.cz.

„Myslím, že to máme každý v sobě, tu touhu žít v přírodě, ale tato rodina v Jitřní záři tu touhu realizovala až příliš,“ míní herečka.

Před třemi měsíci se dozvěděla, že ji manžel opouští. A teď? Nečekaná slova Veroniky Žilkové o rozvodu

Během léta ji čeká zkoušení muzikálového představení nebo natáčení filmu, jehož téma jí bude celkem blízké

„V červenci točím celovečerní film Světýlka s Beátou Parkanovou. Hraji babičku holčičky a celé je to o tom, jak prožíváme rozchod jejích rodičů. Celé je to dokola a myslím, že ani já ve svém životě nežiji nic nového, prostě to tak je, někdo se zamiluje, někdo se odmiluje, ale vždycky je potřeba myslet na ty děti,“ dodala Žilková, která nyní v manželem řeší péči o jejich nezletilou dceru. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků