Dvojice se dala dohromady po společném natáčení.

Dvojice se dala dohromady po společném natáčení. Profimedia.cz

Tom Cruise se rozešel s okouzlující a výrazně mladší kolegyní z Mission: Impossible

Už napodruhé jim to nevyšlo, a tak se rozhodli, že raději zůstanou přáteli. Řeč je o Tomu Cruisovi (60) a jeho o devatenáct let mladší herecké kolegyni Hayley Atwell. Dvojice, která se seznámila při natáčení filmu nesoucí v češtině název Mission: Impossible Odplata - První část, šla poprvé od sebe v září 2021, ale opět si k sobě našla cestu. Tentokrát to ale vypadá, že do třetice už to spolu nezkusí.

Kouzelník s výškou Tom Cruise: Na premiéře byl skoro stejně vysoký jako vévodkyně Kate na jehlách

Podle zdroje deníku The Sun to prý páru společně úplně neklapalo, a tak se nyní rozhodli, že jim bude lépe jako přátelům. Zároveň zdroj prozradil, že příliš nezvládali, jakou pozornost budili svým vztahem na veřejnosti. Rovněž ale trval na tom, že jejich láska byla opravdová. „Navzdory některým zvěstem o opaku to nikdy nebylo jen pro kamery,“ uvedl.

Herečka se přitom ještě minulý měsíc zúčastnila premiéry filmu Top Gun: Maverick v Londýně, kde okouzlila v černém sametovém crop topu a dlouhé sukni s rozparkem.

Stará láska nerezaví? Toma Cruise přišla na premiéru Top Gunu podpořit tato sexy brunetka

Herci tak nevyšel další vztah, a že jich nebylo málo... Ještě před všem dobře známými manželstvími s Nicole Kidman nebo Katie Holmes randil s Melissou Gilbert, Rebeccou De Mornay či Cher a jeho první ženou se stala o sedm let starší Mimi Rogers. Lásku prožil i s Penélope Cruz a údajně i s Olgou Kurylenko nebo Laurou Prepon. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků