Svatba Britney Spears A Sama Asghariho stála za to.

Svatba Britney Spears A Sama Asghariho stála za to. Profimedia.cz

Tři outfity pro nevěstu, vyšpulený zadeček bez kalhot a líbačka s Madonnou: Takhle se pařilo na svatebním večírku Britney Spears

Nikdo nepochyboval o tom, že to bude pořádná party. Svatba Britney Spears (40) a Sama Asghariho (28) se opravdu vydařila. Britney vystřídala hned tři outfity a užila si zástup hvězdných hostů, kteří s ní přišli oslavit její velký den.

Na střípcích z oslav je vidět, jak zpěvačka pózuje s Donatellou Versace, autorkou jejích svatebních šatů, Paris Hilton (41), Drew Barrymore (47), Selenou Gomez (30) a Madonnou (63). S tou pak došlo i na líbačku, kdy popové divy imitovaly ikonický moment z udílení cen MTV z roku 2003.

Mezitím se Spears stihla převléknout do červených mini šatů s pořádným výstřihem. Na parketu ale později dováděla pouze v saku svého manžela, k němuž ovšem nevzala kalhoty ani boty.

Jestli šlo o plánovaný outfit nebo se Britney obnažila spontánně, není jasné, bylo ovšem vidět, že si to pořádně užila.

Hvězdný pár si řekl ano v Thousand Oaks v Los Angeles za přítomnosti 60 hostů. Britney kráčela k oltáři za melodie písně Can't Help Falling in Love od Elvise Presleyho.

Mezi hosty nebyli zpěvaččini rodiče, sestra ani její synové Sean (16) a Jaden (15), které má z předchozího manželství s Kevinem Federlinem. Chlapci mamince štěstí velmi přejí, ale cítili, že by jejich přítomnost byla příliš.

Wow! Britney Spears byla nádherná nevěsta. Podívejte se na první foto novomanželů

Na rozdíl od nich zbytek své rodiny zpěvačka ani nepozvala. S příbuznými je na nože kvůli nucenému opatrovnictví, které trvalo 13 let. Na sklonku loňského roku Britney u soudu konečně vybojovala svobodu a mohla se mimo jiné vdát za svého dlouholetého partnera. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků