Rebel Wilson a Ramona Agruma

Rebel Wilson a Ramona Agruma Profimedia.cz

Rebel Wilson (42) po shození 35 kilo kápla božskou: Místo prince světu ukázala novou partnerku!

Po stránce kariéry prakticky nemohla být úspěšnější, bodovala jako herečka, moderátorka, komička, zpěvačka, spisovatelka i producentka, ale v osobním životě se jí nikdy moc nedařilo. A nyní je jasné proč. Rebel Wilson (42), proslulá i díky neuvěřitelné fyzické proměně, kdy zhubla pětatřicet kilogramů, tak dlouho hledala mužnou náruč, až našla spřízněnou duši v ženě.

Slavná Australanka nyní přišla se svým coming outem na Instagramu, kde svým jedenácti miliónům fanoušků představila svou novou lásku Ramonu Agrumu.

Co vedlo k tomu, že v mládí začala tloustnout? O 35 kilo lehčí Rebel Wilson promluvila o zdravotních problémech

„Myslela jsem, že hledám prince od Disneyho... Co jsem ale možná opravdu celou tu dobu potřebovala, byla princezna od Disneyho,“ okomentovala vtipně společnou fotku s půvabnou Ramonou. Příspěvek během několika hodin získal přes milion lajků a lidé se předháněli v gratulacích oběma zamilovaným ženám.

Prohlédl si mě od hlavy k patě a řekl... Takhle začala neuvěřitelná váhová proměna Rebel Wilson

Minulý měsíc se Wilson nechala slyšet, že randí s někým, koho poznala přes kamaráda. Tou dobou ještě nesdělila žádné další detaily, o koho se jedná, pouze dodala, že si často volaly a po telefonu si povídaly několik týdnů, než se setkaly.

O 35 kilo lehčí Rebel Wilson vyrazila na procházku: Při chůzi sundala triko a odhalila pas

Není jasné, jak dlouho Rebel se svou partnerkou, která je módní návrhářkou, chodí, ale společně se objevily už před třemi měsíci na pooscarové party Vanity Fair. Novinky z hereččina osobního života přicházejí rok poté, co se po čtyřměsíční známosti rozešla s podnikatelem Jacobem Buschem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků