Sebastian Stan jako Tommy Lee v seriálu Pam & Tommy

Sebastian Stan jako Tommy Lee v seriálu Pam & Tommy Profimedia.cz

Jak ses na to vůbec připravoval? Scéna, v níž si představitel Tommyho Leea povídal s penisem, zaujala i Jennifer Aniston

Sebastian Stan (39) a Lily James si v seriálu Pam & Tommy střihli pár pěkně žhavých postelových scén. Představitel Tommyho Leea studem zjevně netrpí, ovšem když ho v interview Actors on Actors pro Variety zpovídala Jennifer Aniston (54) ohledně scény, kdy si povídal se svým penisem, zdálo se, že se přeci jenom lehce zapotil.

V druhé epizodě seriálu streamovací sítě Hulu Stan v roli slavného bubeníka posíleného extází diskutuje se svým penisem o monogamii.

„Jak se na takovou scénu připravuješ? Kdo ti čte ty dialogy?“ zajímalo Aniston pochopitelně.

Ukradené erotické video Pamely Anderson a jejího muže vyvolalo skandál: Vášně budí i po letech

Herec přiznal, že trochu panikařil, protože s tvůrci sami nevěděli, jestli scéna bude fungovat, nebo bude už takzvaně za hranou.

„Byly tam součástky, manuál, protetika a lidé s dráty, kteří je zapojovali do zásuvek,“ popsal praktickou stránku natáčení.

Scéna zahrnuje také přímé záběry na penis, o kterém si řada diváků myslela, že patří Stanovi. K jejich zklamání šlo ale ve skutečnosti o animatronický penis podobný loutce.

Jen všem ukažte, že jsme zbořili internet ještě před Kardashianovými, prohlašuje exmanžel Pamely Anderson

„Máme výhodu CGI, ale rozhodli jsme se to udělat postaru. Byla to zajímavá zkušenost,“ doplnil k věci herec.

„Velmi odvážné,“ vystřihla kolegovi poklonu hvězda Přátel. Tu ve filmech v postelových scénách moc neuvidíte, přesto sama dobře ví, jak jsou náročné.

V dramatu Hodná holka z roku 2002 si jednu střihla s Jakem Gyllenhaalem, a především pro herce to byl zážitek, na který nikdy nezapomene.

Jake Gyllenhaal zavzpomínal na postelovou scénu s Jennifer Aniston: Zachránil ho polštář

„Pamatuji si polštář. Použili jsme polštářovou techniku,“ svěřil se Jake dříve v rádiovém vysílání Howarda Sterna. „Je to preventivní. Obecně se to používá v horizontálních polohách. Ve skutečnosti to navrhla Jennifer. Byla tak laskavá, že ho tam položila, než jsme začali,“ přiznal s tím, že to pro něj byla muka.

Jak je vidět, ne všichni herci mají tedy na nahé či milostné scény náturu. Sebastian Stan je ale zjevně z těch otrlejších.

Sebastian Stan a Jennifer Aniston si spolu střihli rozhovor v rámci speciálu Actors on Actors pro Variety.
 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků