Kontaktní čočky nikdy nebyly levnější – čočky na internetu?

Obliba užívání kontaktních čoček jako nástroje pro korekci zraku v posledních letech znatelně vzrostla. Nejenže došlo k zásadnímu posunu v šíři sortimentu a kvalitě nabízených značek, uživatel se také může radovat zásadním snížením cen a zkrácením doby dodání. Velmi příjemným servisem pro nositele je možnost jakoukoli značku čoček pohodlně objednat na internetu, kde je lze pořídit až za polovinu ceny.
Nové značky za nebývale nízké ceny

Nové značky za nebývale nízké ceny

Před několika lety byly kontaktní čočky spíše výsadou majetnějších lidí, dnes se měsíční náklady za užívání některých značek dostaly pod neuvěřitelných 100 Kč, jako je tomu například v případě čoček Topvue, které se navíc pyšní velmi tenkými okraji, jež jsou pro komfort nošení rozhodující. Oční víčko při každém mrknutí přechází přes předěl mezi okrajem čočky a okem. Čím je přechod mírnější, tím jsou čočky pohodlnější. Topvue jsou navíc jedinou značkou na trhu s lubrikací hyaluronátem sodným.

Koupit
nyní na Čočky-kontaktní.cz
Kvalita roztoku významně zvyšuje komfort čoček

Kvalita roztoku významně zvyšuje komfort čoček

Skutečnost, že kvalita roztoku, který nositel používá k dezinfekci a uchovávání čoček přes noc, významně ovlivňuje následný komfort, je bohužel velmi málo diskutovaným tématem. Novinkou v oblasti výroby roztoků na kontaktní čočky představuje hyaluronát sodný, neboli sodná sůl kyseliny hyaluronové. Jedná se o unikátní lubrikační látku s hojivým a antibakteriálním účinkem, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle, například ve sklivci oka.

Koupit
nyní na Čočky-kontaktní.cz
Roztok Gelone

Roztok Gelone

V březnu 2011 se pod obchodní značkou Gelone na trhu objevil roztok na kontaktní čočky, který je vybaven lubrikací hyaluronátem sodným. Gelone je svým složením velmi šetrný k oku a díky vynikající lubrikaci znatelně zvyšuje a prodlužuje komfort kontaktních čoček nejen bezprostředně po jejich nasazení, ale v průběhu celého dne. Roztok doplňuje přiložené antibakteriální pouzdro s obsahem iontů stříbra, které zvyšují efektivitu roztoku při likvidaci bakterií.

Koupit
nyní na Čočky-kontaktní.cz
Kontaktní čočky Acuvue Oasys

Kontaktní čočky Acuvue Oasys

Užívání kontaktních čoček je vyjmečně levným a příjemným způsobem korekce zraku. Zásadní cenový propad zaznamenaly i nejprodejnější značky jako například Acuvue Oasys, které dnes lze pořídit za neuvěřitelných 417 Kč za balení se 3 páry čoček.

Koupit
nyní na Čočky-kontaktní.cz
Výhody

Výhody

Nespornou výhodou užívání čoček je také skutečnost, že díky jejich umístění přímo na oku není jako v případě brýlí omezeno zorné pole, což oceňují zejména sportovci a ti, kteří každý den usedají za volat automobilu. Navíc nedochází k jejich ušpinění a tolik nepříjemnému zamlžování, které trápí nositele brýlí.

Více informací
nyní na Čočky-kontaktní.cz

Časová osa článků