Nick Cannon

Nick Cannon Profimedia.cz

Slavný moderátor bude podeváté otcem! Radostná zpráva vyšla najevo, zatímco čeká na narození osmého dítěte

Na potomstvo Nicka Cannona (41) je už pomalu potřeba návod. Moderátor, který odmítá monogamii s tím, že jde o zastaralý koncept, čeká devátého potomka, zatímco zároveň očekává příchod osmého dítěte, pochopitelně s jinou ženou.

DJka a hvězda sociálních sítí Abby De La Rosa potvrdila, že s Cannonem čeká další dítě, už spolu mají dvojčata, syny Zilliona a Ziona, kteří v půlce června oslaví rok. Nyní půjde o Cannonova v pořadí devátého potomka.

Abby oznámila těhotenství v pátek, i když hned neuvedla, kdo je otcem. TMZ pak potvrdilo, že má termín v říjnu a otcem je Nick.

Další žena, další dítě! Slavný moderátor, kterému nedávno zemřel pětiměsíční syn, se stane poosmé otcem

Na sociální síti De La Rosa dokonce svěřila, že se zná s jednou ze čtyř dalších matek, s nimiž Cannon zplodil potomky. „Občas spolu zajdeme na večeři nebo na kávu a užíváme si to. Je krásný člověk a přeji jí jen to nejlepší. S jinými ženami se neznám, nikdy jsme se nepotkaly, ale přeji jim jen vše dobré,“ nechala se slyšet.

Mezitím se moderátor těší na příchod osmého dítěte, které čeká s modelkou Bre Tiesi. Porodit by měla co nevidět a půjde o její první dítě.

Kromě výše zmíněných dvojčat přivítal Nick v loňském roce ještě syna Zena. Ten však bohužel v prosinci zemřel na nádor na mozku. Jeho matkou byla Alyssa Scott.

Slavnému moderátorovi zemřel pětiměsíční syn: Chemoterapie jsem odmítnul, nechtěl jsem, aby trpěl

Dále má Nick dceru Powerful Queen (18 měsíců) a syna Goldena (5) s modelkou Brittany Bell a dvojčata Moroccana a Monroe (11) s exmanželkou Mariah Carey.

Nick mluví otevřeně o své potřebě plodit. Dokonce se přiznal, že to řešil s terapeutem, který mu doporučil celibát.

„Zkusil jsem to, začal jsem s celibátem v říjnu, ale nevydržel jsem to ani do ledna. Byl jsem v depresích, protože jsem přišel o syna. Všichni říkali, že mě vyléčí další vagina. Před Vánoci jsem tedy začal souložit jako blázen a porušil celibát. Snažil jsem se ho dodržet do konce roku, ale bylo toho na mě moc,“ podělil se velkoryse v podcastu Lip Service.

Slavný moderátor, kterému se narodily 4 děti během jednoho roku, říká: Všechny byly plánované, jsem jako mořský koník

Z jeho zpovědi plyne, že by se Nick mohl letos na podzim dočkat dokonce více potomků, což moderátor nevyvrací, ale uznává, že se v rozsévání semene aktuálně snaží krotit. Nabízí se tedy otázka, jak by to asi vypadalo, kdyby se vůbec nekrotil... 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků