Scott Disick a modelka Rebecca Donaldson jsou minulostí.

Scott Disick a modelka Rebecca Donaldson jsou minulostí. Profimedia.cz

Ex Kourtney Kardashian a táta jejích dětí Scott Disick se rozešel se sexy modelkou. Vydrželo jim to dva měsíce

Pouhý den po oznámení rozpadu vztahu Kanyeho Westa (exmanžela Kim Kardashian) s Chaney Jones přichází se stejným scénářem i Scott Disick. Bývalý dlouholetý partner Kourtney Kardashian (43), s níž má všechny své tři potomky, ukončil románek se sedmadvacetiletou modelkou Rebeccou Donaldson, a to po pouhých dvou měsících.

Kanye West a jeho krásná kopie bývalky Kim se rozešli. Rapper je zničený a dává si rok pauzu

Zatímco Kourtney prožívá lásku jako z červené knihovny s členem kapely Blink 182 Travisem Barkerem, jehož minulý měsíc pojala za manžela v italském Portofinu, Scott od jejich definitivního odloučení v roce 2015 stále tápe a nedokáže si udržet žádnou známost.

Palec nahoru pro Kourtney a Travise: Takové posvatební fotky určitě nemáte!

Nejdelší vztah měl od té doby s dcerou zpěváka Lionela Richieho, modelkou Sofií Richie (23). Kvůli velkému věkovému rozdílu byli však poměrně hojně kritizovaní, ale pár spolu nakonec zůstal tři roky.

Konec překvapivé romance? Ex Kardashianky prý podvedl i mladinkou dceru Lionela Richieho. Ten zasáhl

Od té doby to ale jde s devětatřicetiletým byznysmenem od deseti k pěti. Randí sice velmi aktivně převážně s mladými modelkami, ale vesměs se opakuje stále stejný scénář. Nechme se tedy překvapit, která kráska uvízne v jeho sítích příště a zda se jí podaří prolomit jeho několikatýdenní randící standard... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků