Jak se žije ve vile ve stylu 20. let a s nejmodernějšími technologiemi

Jak se žije ve vile ve stylu 20. let a s nejmodernějšími technologiemi Foto: Canaba

Jak se žije ve vile ve stylu 20. let s nejmodernějšími technologiemi

Mělo by být vaše budoucí bydlení prostorné a reprezentativní a jeho vybavení odpovídat nejvyšším současným nárokům? Našli jsme ho za vás.

Představte si dům ve stylu reprezentativní městské vily, která zaujme svou monumentálností a velikostí, a to nejen zvenčí, ale hlavně uvnitř. Má totiž dispozici 7 + 1 a je rozvržena na 191 metrů čtverečních podlahové plochy. Zastavěná plocha přitom činí 118 metrů čtverečních.

Oku lahodí elegantními křivkami a čistými liniemi, které jsou však originální a zároveň velmi nadčasové. Architektura rodinného domu Rezidence v pražském Centru vzorových domů navazuje na funkcionalismus 20. let minulého století, dům je však vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi. V podstatě vše tu můžete ovládat na dálku pomocí tabletu nebo chytrého telefonu – od zatemnění v podobě vnějších rolet přes osvětlení až po vytápění. Se svým domem si dokonce můžete povídat, vše je totiž možné řídit hlasovým ovládáním.

Jak se žije ve vile ve stylu 20. let a s nejmodernějšími technologiemi

FOTO: Canaba

Spousta denního světla

Díky velkoformátovým oknům je dům krásně vzdušný, opticky ještě prostornější a plný denního světla. Přestože je tedy inspirován starými tradicemi, zároveň vyhovuje moderním požadavkům. V okolí již hotového domu Rezidence se zároveň můžete podívat na možné řešení zahrady a venkovní terasy navazující na velká okna.

Otevřená dispozice přízemí s volnými průhledy vytváří uvolněnou vzdušnou atmosféru. Nachází se tu obývací část domu s kuchyní a jídelním koutem. Najdete je na jednom prostoru, který je ale chytře oddělen plynovým krbem, jenž dominuje celé místnosti.

Obě patra mají své sociální zázemí, a především velkorysá koupelna v patře nadchne prostorem i perfektním přirozeným světlem. Ve spodní části domu je samostatná toaleta. Samozřejmě se v patře nachází také dětský pokoj a prostorná ložnice s přímým vstupem na velký balkon.

Jak se žije ve vile ve stylu 20. let a s nejmodernějšími technologiemi

FOTO: Canaba

Na několik způsobů

Dům je zároveň navržen tak, aby umožňoval využívat jeho prostory různým způsobem. Je možné ho uspořádat jako dvougenerační domek nebo využívat přízemí k podnikání a první patro coby vysoce nadstandardní rodinný byt.

Chcete takto navržený a autenticky zařízený dům vidět na vlastní oči a vyzkoušet si, jak by se vám v něm žilo? Přijďte se podívat do Centra vzorových domů Praha (D11, EXIT 8 Nehvizdy), kde si tento dům můžete prohlédnout, načerpat inspiraci, vypít si kávu na terase a v klidu si vše promyslet. Vstup i parkování jsou zdarma. Stavit se můžete kdykoli (po – ne 10 až 18 hod), ale když se objednáte předem na www.cvzd.cz, můžete i mimo tuto dobu a využijete i poradenské služby profesionálních odborníků. A pokud se pro REZIDENCI rozhodnete, budete ve svém vysněném domě bydlet velmi rychle, výstavba trvá cca 6 měsíců. 

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Seznam Advertorial


Časová osa článků