Diego Osorio je gentleman a své partnerce pomáhal při nástupu do lodi.

Diego Osorio je gentleman a své partnerce pomáhal při nástupu do lodi. Profimedia.cz

Lindsey Vonn (37) se předvedla v bikinách pohlednému španělskému příteli a pak oslnila na premiéře

Bývalá americká lyžařská hvězda Lindsey Vonn sice pověsila sport na profesionální úrovni na hřebík už před třemi lety, ale díky jejímu půvabu, oblibě u veřejnosti a síle osobnosti na ni média ani dnes nezapomínají. Není proto divu, že si ji vyhlédli fotografové i během jejího víkendového pobytu na Miami Beach, kde se svým přítelem Diegem Osoriem strávila příjemné chvíle plavbou na lodi po oceánu.

Sexy lyžařka Lindsey Vonn měla po olympijské výhře problém přijmout svou postavu: Lidé kolem byli poloviční než já

Na Floridu se vydal pár společně s několika přáteli, s nimiž byli poblíž slavné pláže spatřeni v neděli. Na plavbu jen ve dvou, ovšem s jejich psími kamarády, si ale čas udělali také. Půvabná blondýnka, která svého času prožívala lásku s golfistou Tigerem Woodsem, má už přes rok oči jen pro svého španělského přítele. Ten jí dokázal vyléčit bolavé srdce po rozpadu tříletého vztahu s kanadským hokejistou P. K. Subbanem (32), s nímž byla dokonce zasnoubená.

Už v pondělí se ovšem blýskla v rafinovaně střižených černých šatech na premiéře snímku Jurský svět: Nadvláda v hollywoodském TCL Chinese Theatre, kam vyrazila tentokrát sama.

Lindsey Vonn ví, jak v restauraci vzbudit pozornost: Podívejte se, co si oblékla

Držitelka zlaté medaile ze Zimních olympijských her ve Vancouveru z roku 2010 tak snad konečně najde u pohledného tmavovlasého herce vytoužené štěstí. Dosud se jí totiž ve vztazích spíš vyhýbalo. Nevyšlo jí to s lyžařem Thomasem Vonnem, s nímž strávila čtyři roky v manželství, ani se zmiňovaným Tigerem Woodsem či kanadským hercem Alexanderem Ludwigem. Nevalně skončil vztah i s hráčem amerického fotbalu Kenanem Smithem, s nímž strávila rok. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků