Tihle dva si prý už brzy řeknou své ano.

Tihle dva si prý už brzy řeknou své ano. Profimedia.cz

Slavná zpěvačka se bude poprvé vdávat: Tohle je její o 15 let starší exotický nastávající

Po mnoha vážných i méně vážných vztazích zřejmě našla svého pana božského... Talentovaná britská zpěvačka s kosovskými kořeny Rita Ora (31) si prý již brzy vezme svého partnera Taiku Waititiho za muže. O patnáct let starší novozélandský filmař k tomu nepotřeboval ani pokleknout na kolena se závratně drahým diamantovým prstenem v ruce...

Populární umělkyně, která milióny fanoušků na Instagramu nepřestává fascinovat svou sexy figurou v miniaturních bikinách, tak své tělo i duši odevzdá pohlednému exoticky vyhlížejícímu režisérovi. Randí spolu od loňského března, kdy se poznali v Austrálii.

Miniaturní černé bikiny jsou její neoblíbenější! Rita Ora vystavuje své přednosti na Havaji

Podle zdroje z okolí páru se bude jednat o komorní obřad někde v zahraničí. Později se má ovšem uskutečnit pořádná party se všemi prominentními přáteli v Londýně.

„Nepotřebovali žádný prsten nebo si na plánování svatby dělat reklamu. Prostě si jen byli bližší a bližší, a nakonec téměř současně řekli, že si toho druhého chtějí vzít,“ prozradil zdroj.

Rita Ora ukázala svou maminku v plavkách: Po téhle dámě zdědila svůj sex-appeal

Zatímco Waititi má za sebou již jedno nezdařené manželství s producentkou Chelsea Winstanley, Ora se zatím až ke svatbě s nikým nedostala. Zkušeností má ovšem více než dost. V počátcích kariéry randila s Bruno Marsem, později například s Robem Kardashianem, rappery Drakem či ASAP Rockym, Calvinem Harrisem, Travisem Barkerem, Louisem Hamiltonem či údajně i s Justinem Bieberem nebo Carou Delevingne. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků