Štěpán Benoni Super.cz

Vykašlal se na cvičení a vykydnul, což se mu nelíbilo. Dnes je seriálová hvězda znovu samý sval

Seriálový herec Štěpán Benoni (39) na sobě za poslední měsíce hodně zamakal, a tak není divu, že během premiéry představení Lovci bobrů na letní scéně divadla Studio DVA na pražském Výstavišti dával divačkám na odiv své svaly.

„Dřív jsem cvičil hodně, pak jsem se na to na pár let vykašlal, a tak jsem se nějak zajímavě vykydnul, a to se mi nehodilo. Začal jsem v lednu a je to o tom, že se snažím dodržovat nějaký jídelníček, což je pro mě nejtěžší,“ přiznal Super.cz s úsměvem.

7 nových seriálových fešáků. Hajzlík, vychytralý týpek i neskutečný klaďas. Který je váš favorit?

Herec má také svého trenéra, se kterým chodí třikrát týdně do posilovny, a dvakrát týdně cvičí sám. Do toho všeho ještě chodí třikrát týdně běhat a samozřejmě přestal pít alkohol, tedy kromě neděle, kdy má prý výjimku.

„Patří k tomu dieta a ten alkohol je to nejhorší, co člověk opravdu nemůže. Když si dáte pivo, tak je to to samé, jako kdybyste do sebe nacpali dort,“ doplnil.

Zrzavá hvězda ZOO a Sestřiček zkrátila o půl metru vlasy: Je za tím i rozchod s přítelem?

Benoni se stále věnuje i takzvané „Murphyho výzvě,“ která byla dříve určená pouze pro vojáky. Je to náročné cvičení, kdy musíte uběhnout jednu míli, dát sto přítahů na hrazdě, dvě stě kliků, tři sta dřepů, a pak znovu uběhnout jednu míli. Vše s desetikilovou vestou, kterou máte po celou dobu na sobě. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků