Zhubnout do plavek a zbavit se přebytečných kilogramů nebylo nikdy jednodušší!

Cítit se konečně v létě na koupališti dobře v plavkách? Zkuste to. Receptem, jak se zbavit nadbytečných kilogramů bez drastické diety, je funkční strava ideálně v kombinaci s pohybem a zdravějším životním stylem. Tajemství funkční stravy je ukryto ve dvou slovech, které je potřeba si zapamatovat: Nero FOOD.
Čím je Nero FOOD tak výjimečný?

Čím je Nero FOOD tak výjimečný?

Revoluční novinka nabízí nutričně vyváženou stravu. Funkční strava Nero FOOD má vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálních látek a nízký obsah sacharidů a tuků. Obsahuje stopové prvky a vyváženou kombinaci živin bez přidaného cukru doplněnou o L-Karnitin, MCT olej, guaranu a chróm. Její princip je založen na optimálním příjmu proteinů a velmi omezeném příjmu sacharidů. Jedinečná metoda funguje bez ohledu na pohlaví i věk. Je tedy vhodná jak pro muže tak i ženy bez ohledu na stáří. Princip je založen na cíleném omezování sacharidů. Výsledkem je, že tělo přechází na náhradní zdroj paliva ze stávajících tukových zásob, čímž váha rapidně klesá.

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com
Nero FOOD doporučuje Vlaďka Kouřilová

Nero FOOD doporučuje Vlaďka Kouřilová

"Jestliže chcete zhubnout, nemusíte se vzdávat sacharidů. Základem je mít vyvážený a pestrý jídelníček s dostatkem bílkovin, které ale často ve stravě chybí" říká nutriční specialistka Mgr. Vlaďka Kouřilová a dodává: "Proto je fajn mít po ruce pomocníka jako je Nero FOOD, který vám celé plánovaní jídla usnadní. Můžete ho mít pořád při ruce a snadno ho zařadíte do běžného stravovacího režimu, aniž byste museli trpět hlady."

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com
Nero FOOD má prokazatelné výsledky!

Nero FOOD má prokazatelné výsledky!

O výsledcích a přínosu Nero FOOD se Petr Rund, zakladatel značky Nero, přesvědčil během velmi krátké doby. To, že Nero FOOD opravdu funguje na muže i ženy, bez rozdílu věku dokazuje jeho dokumentování, které můžete sledovat na Instagramu @petr_rund nebo na kanále NeroTV na YouTube. Během jediného měsíce zhubnul přes 13 kilogramů!

Video
nyní na youtube.com
Nero FOOD máte po ruce - v kanceláři i v autě!

Nero FOOD máte po ruce - v kanceláři i v autě!

Nero FOOD se prodává v dóze nebo v ještě výhodnějším balení kilovém sáčku. Máte ho tak stále při ruce jak v práci tak na cestách.

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com

Časová osa článků