Slavnou čtveřici pojí dlouholeté přátelství.

Slavnou čtveřici pojí dlouholeté přátelství. Profimedia.cz

To je ale sestavička: Clooney s krásnou Amal a Crawford s manželem vyrazili tryskáčem do Francie

Tohle vypadá na hodně příjemný dýchánek v silné sestavě... Letití přátelé George Clooney (61) se ženou Amal (44) a Cindy Crawford (56) s manželem Rande Gerberem (60) vyrazili soukromým letadlem na jih Francie, kde si zřejmě hodlají užít několik společných dní.

Fotograf čtveřici zachytil při přistání a výstupu z letadla. U sestupu na pevninu se trochu potrápila bývalá topmodelka, když si vítr pohrál s jejími vlasy tak divoce, že neviděla na schůdky před sebou. Všichni se pak odebrali k přistavenému automobilu, který je odvezl neznámo kam...

George Clooney kvůli nové roli zhubnul a drasticky změnil vizáž: Těsně před natáčením ale skončil v nemocnici

Clooney se přátelí se Cindy a jejím manželem dlouhá léta, často spolu trávili dovolené na jachtách nebo si doma v Los Angeles jen tak zajdou na večeři či společenskou akci. V roce 2018 například Cindy vyrazila ve společnosti obou pohledných pánů na halloweenskou party. Zatímco George a Rande byli v kostýmech pilotů, Cindy jim sekundovala jako sexy letuška.

Topmodelky z devadesátek zase spolu: Naomi Campbell stále předvádí nahoře bez, Cindy Crawford už se jen dívá

Herec s dvojicí seznámil i svou předešlou přítelkyni Elisabettu Canalis, s níž podnikli v roce 2009 výlet na motorkách po Itálii okolo jezera Como. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků