Johnny Depp

Johnny Depp Profimedia.cz

První krok ke comebacku? Johnny Depp na TikToku strhl lavinu fanoušků. Takhle sám sebe popsal

Herec Johnny Depp (59) si po vyhraném soudním sporu s exmanželkou Amber Heard (36) udělal radost novým profilem na TikToku. Ačkoli zatím nevložil jediný post, už teď (v době publikace článku) má víc než 3,2 milionu followerů. „Příležitostný Thespian“, popsal sám sebe v profilu. Jde o označení humanoidního robota.

V souvislosti s Deppem se nyní mluví o velkém comebacku a založení sociální sítě jako o jednom z možných kroků k němu. Kariéru slavného piráta z Karibiku zbrzdily soudní pře s exmanželkou Amber Heard. Po posledním soudu, který dopadl v Deppův prospěch, však fanoušci věří, že herec brzy profesně naváže tam, kde přestal.

Jak reagovali Depp a Heard na výsledek soudu? Podívejte se na obličej Amber, když jí četli verdikt

Ostře sledovaná kauza skončila minulý týden a porota ve většině rozhodla ve prospěch herce. Oč šlo?

Heard manžela v článku z roku 2018 ve Washington Post nepřímo obvinila z násilí, herec ji následně z pomluvy. Po šesti týdnech výslechů svědků nakonec Depp zvítězil.

„Porota uznává Amber Heard vinnou z toho, že názorový text, který napsala, byl skutečně o Johnnym Deppovi,“ uvedla porota s tím, že informace v článku uvedené byly podle jejího názoru lživé.

S tímhle Amber nepočítala: Kate Moss totálně rozbila její obvinění Johnnyho Deppa!

Herečce následně uložila trest zaplatit odškodné ve výši 15 milionů dolarů, sumu soud poté snížil kvůli zákonům ve státě Virginia na 10,4 milionu dolarů. Soud zároveň herci uložil povinnost zaplatit exmanželce náhradu škody ve výši dvou milionů dolarů (z požadovaných 100 milionů). 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků