Herečka kubánského původu oslňovala na pláži.

Herečka kubánského původu oslňovala na pláži. Profimedia.cz

To je tělo jako dělo! Divíte se, že tahle kráska v bikinách uhranula nejlepšího DJe světa?

Herečka kubánského původu Jessica Ledon je opravdu kus. O víkendu vyrazila relaxovat na slavnou Miami Beach, kam sice obvykle zavítá se svým slavným partnerem Davidem Guettou (54), ale ten byl zřejmě v pracovním procesu. Třicetiletá kráska si ovšem vystačila i sama, příjemnou společnost jí ostatně dělal jejich roztomilý pejsek.

To je pastva pro oči! Oblíbený DJ (51) ukázal vymakanou postavu i krásnou přítelkyni (24) v bikinách

Exotická kráska sice daleko víc než svou kariérou proslula jako přítelkyně nejslavnějšího DJe světa, ale to ji rozhodně trápit nemusí. S o 24 let starším umělcem prožívají lásku už bezmála sedm let a společně žijí v jeho domě na Floridě. Ostatně francouzský DJ se možná i pro svou partnerku udržuje v neuvěřitelné kondici, kterou před rokem předvedl fanouškům a ti nevěřili vlastním očím.

DJ David Guetta (53) se svlékl a fanoušci zůstali v šoku: Tohle nemůže být realita, píšou

Pro Davida, jenž se v roce 2020 a 2021 opět dostal na samotný vrchol seznamu nejoblíbenějších DJ’s v žebříčku britského magazínu DJ Mag, jde o druhou velkou lásku v životě. Tou první byla jeho manželka Cathy Lobé (55), manažerka nočních klubů, s níž má syna Tima (18) a dceru Angie (14). Rozvedl se s ní po dvaadvaceti letech v březnu 2014. Single života si tak užíval pouhý rok, než potkal okouzlující Jessicu... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků