Dcera Cindy Crawford Kaia si ještě nějaký čas na kariéru modelky počká.

Dcera Cindy Crawford Kaia si ještě nějaký čas na kariéru modelky počká. Profimedia.cz

Cindy Crawford zakazuje své krásné dceři modeling. Známe důvod

Jedné z nejznámějších topmodelek všech dob Cindy Crawford (45) se nelíbí, že se její dcera Kaia vydala v jejích šlépějích a pouští se do modelingu. Přestože má za sebou první velké focení a kampaň, a to rovnou pro slavný italský módní dům Versace, je jí pouhých deset let. Právě to Cindy vnímá jako nemyslitelné a říká, že je na tuto drsnou branži její dcera příliš mladá.

Nestárnoucí módní ikona prý dceři dovolí začít až v sedmnácti. To je však pro start v modelingu v dnešní době trochu pozdě. Nechá se starostlivá maminka přeci jen obměkčit a povolí Kaie, která vypadá jako kopie své maminky v mladším vydání, aby se přeci jen mohla do velkého světa módy vydat o něco dřív?

Je to totiž teprve měsíc, co roztomilá Kaia fotila pro Versace a pravdou je, že jako dětské oblečení se její minisukýnka a kožená bunda zrovna nejevily, i když se jednalo o mladou módu. Tyto modely budou v prodeji například v sortimentu dětského oblečení v butiku Young Versace v Miláně. Kaia však byla spíš výjimkou, obvykle se pro tuto kampaň fotí děti od 12 let.

Desetiletá tmavovláska má však všechny předpoklady k tomu stát se modelkou, jelikož nejen maminka Cindy, ale i její otec Rande Gerber je bývalým úspěšným modelem. Crawford, jež byla objevena pro módní průmysl ve svých 16 letech, je však ráda, že i samotná Kaia souhlasí, že je na kariéru příliš brzy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků