Václav Šanda Super.cz

Nový Marek Lambora? Tenhle fešák bude hvězdou primáckého seriálu. Co na něj říkáte?

Je to velký fešák, je mu 33 let a od září bude hvězdou připravovaného seriálu televize Prima Dobré zprávy. O herci Václavu Šandovi ještě hodně uslyšíme. Že by po Marku Lamborovi měly divačky nový idol?

"Moje role není lamač dívčích srdcí, myslím, že se mi to nestane. Není to milovník a divačky se zamilovávají zejména do milovníků," řekl Super.cz Šanda.

Vyndejte kapesníčky. Fanynky Slunečné zapláčou. Marek Lambora plánuje jednu velkou změnu

Doposud se věnoval hlavně divadlu, točil pro Českou televizi. "Mám cestu postupnou. Po DAMU jsem naskočil do divadla v Mladé Boleslavi, pak jsem přestoupil do Činoherního klubu, kde hraji asi v sedmi inscenacích, většinou v režii Ondry Sokola. Divadlu jsem byl věrný dlouho," popsal Václav.

"Nedávno jsem dotočil televizní film s panem Preissem, přes léto budu točit pro Českou televizi minisérii s Terezou Kopáčovou. Jsem moc rád, že nabídka z Primy přišla," usmívá se herec, který je bohužel pro dámy v tuto chvíli zadaný.

Diváci jí radí, ať pustí Alberta k vodě: Blonďatá hvězda ZOO na lásku stále čeká. Kdo je pro ni ten pravý?

"Jsem zadaný, dlouho a šťastně. Ženatý nejsem," dodal na křtu knihy Haliny Pawlowské Zájezd snů. "S Halinou se známe léta. Scházíme se a setkáváme se," dodal. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků