Pokochejte se nejhlubšími výstřihy letošního udílení.

Pokochejte se nejhlubšími výstřihy letošního udílení. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Největší výstřihy z cen MTV: Kdo zabodoval a které dámy si ho možná mohly odpustit?

Hvězdami letošního udílení filmových a televizních cen MTV se staly jednoznačně Jennifer Lopez (53) a Chrishell Stause (40), které si odnesly nejen ceny, ale shodou okolností měly také jedny z největších výstřihů ze všech přítomných dam. Zároveň patřily mezi ty, které svými outfity bodovaly na celé čáře.

Zatímco JLo si odnesla nejvyšší ocenění Generation Award, což ji dojalo k slzám, Chrishell jako hvězda seriálů Tak jde čas, All My Children, a především pak pořadu Makléři z Hollywoodu obdržela cenu pro nejlepší hvězdu reality show.

23 sexy modelů z pompézní akce, které vám nedají spát. Holé nohy až do nebe, přetékající výstřihy a obnažené pupíky

O další zajímavou podívanou, co se výstřihů týče, se postaraly ještě osobnosti především z oblasti televizní zábavy a reality pořadů jako Kim Lee, Teresa Giudice, Vanessa Villela či zpěvačka Olivia Rodrigo.

Jennifer Lopez vynesla za večer tři sexy modely! Potlesk si vysloužila nejen od Bena Afflecka, ale i jejich dětí

Za poněkud odvážné dámy, které možná mohly zvážit jiný slavnostní model, lze pak považovat například extrémně štíhlou Bethenny Frankel (51), jež dorazila v červených minišatech s dcerou Bryn Hoppy, nebo modelku a herečku Chasity Saunders, které především vrchní díl tyrkysového kompletu kvůli třásním do obloučku úplně nelichotil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků