Pippa Middleton v sobotu na Platinum Party před Buckinghamským palácem

Pippa Middleton v sobotu na Platinum Party před Buckinghamským palácem Profimedia.cz

Britská média spekulují o radostném očekávání Pippy Middleton: Může to být snad něco jiného než těhotenské bříško?

Půvabná Pippa Middleton (40) se poměrně dlouho neobjevovala ve společnosti. Naposledy ji fotografové zastihli s manželem Jamesem Matthewsem v lednu letošního roku, když společně vyrazili na představení Luzia uměleckého uskupení Cirque du Soleil v londýnské Royal Albert Hall. Možná i proto se jí podařilo utajit jednu velmi radostnou zprávu. S Jamesem se totiž s největší pravděpodobností stanou rodiči dalšího potomka.

Družička s nejkrásnějším zadečkem se stala podruhé maminkou: Sestra vévodkyně Kate porodila maličkou holčičku

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge, která strhla mediální humbuk okolo své osobnosti po svatbě prince Williama s Kate, se v sobotu účastnila Platinum Party před Buckinghamským palácem. Na akci uspořádané k příležitosti oslav jubilea Alžběty II. na královském trůnu si oblékla zelené šaty, v nichž se jasně rýsovalo vypouklé bříško. Britská média tak pochopitelně začala spekulovat o jejím těhotenství, ale ve svých tvrzeních jsou stále opatrná, jelikož dvojice zatím oficiálně nic nepotvrdila.

Pippa Middleton (36) vyrazila s maminkou (64) k moři: Budete zírat na jejich skvělé figury v bikinách

Pro osmatřicetiletou Pippu a jejího o osm let staršího manžela by se jednalo již o třetí společné dítě. K roční Grace Elizabeth Jane a tříletému Arthurovi Michaelovi Williamovi tak možná již brzy přibyde další sourozenec. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků