Johnny Depp

Johnny Depp Profimedia.cz

Den po vyhraném soudu Johnny Depp rozněžnil fanoušky: A stačila mu k tomu jedna fotka

Pouhý den po jeho vyhraném soudu nad exmanželkou Amber Heard (36) se fanoušci Johnnyho Deppa (59) opět dojali. Herec totiž navštívil organizaci na záchranu divoké zvěře Folly Wildlife Rescue v Kentu a nechal se vyfotit s jezevcem na hrudi.

O fotku se pyšně podělila sama záchranná stanice na svých sociálních sítích. „Hádejte, kdo se na nás přišel podívat? Ne, nemáte halucinace, je to opravdu Johnny Depp!“ popsali snímek, který fanoušci okamžitě zaplavili rozněžněnými komentáři.

Na návštěvu Deppa vzala Sandra Cash, manželka hudebníka Jeffa Becka, s nímž Depp aktuálně jede turné po Británii. Sandra s Jeffem jsou patrony organizace.

Těsně před vynesením rozsudku stihl odehrát dva koncerty po sobě: Takhle to Johnny Depp roztočil na pódiu

Johnny strávil odpoledne s místními dobrovolníky, navštívil veterinární stanici a směl si pochovat Freddieho, osiřelé mládě jezevce, na které se podívejte v galerii. Dle slov pracovníků byl herec z celého zážitku nadšený.

Po šestitýdenním soudním pekle se Depp rozptýlil koncertováním. Od neděle hraje, a tak si ani na vlastní uši nevyslechl verdikt poroty u virginského soudu. Z výsledku je nicméně nesmírně nadšený.

„Před šesti lety se můj život a životy mých dětí, blízkých a všech, kdo mě celé roky podporovali a věřili ve mě, změnil. O šest let později mi porota vrátila můj život zpět. Cítím velkou pokoru,“ uvedl mimo jiné v děkovném prohlášení.

Jak reagovali Depp a Heard na výsledek soudu? Podívejte se na obličej Amber, když jí četli verdikt

Johnny žaloval svou ex za pomluvu a porota mu po vyčerpávajícím procesu dala za pravdu. Heard mu musí zaplatit odškodné, které z původních 15 milionů dolarů soud zredukoval na 10,4. Plánuje se nicméně odvolat, pokud se jí to podaří. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků